Hlavní stránka Kontakt Historie Nabízíme Diskuze Ke stažení Tréninkový rozpis Fotky
  Vyhledávání

Vyhledat text

Odkazy
OBEC HORNÍ KAMENICE ZÁPADOČESKÁ LIGA X-FLAME FIRESPORT ČESKÝ HASIČ BĚŽECKÉ TRETRY POŽÁRNÍ SPORT
  Návštěvnost

Administrace
Vstup

Zpráva o činnosti B – týmu v roce 2016

Vydáno dne 13. 01. 2017 (660 přečtení), napsal Vlastimil Žák

V loňském roce se členové našich bývalých soutěžních družstev muži B a ženy dohodli a sestavili smíšený B tým ve složení: Tomáš Hůla (proud), Tomáš Holub (béčka), Martin Holub (proud), Jan Hůla (troják), Josef Šiman (strojník), Jana Hůlová ml. (savec), Vladimíra Maříková (koš).

Zkusili jsme své štěstí na 2 soutěžích – ve Štichově a v Horní Kamenici.

Pro celý článek klikněte na nadpis článku...............

Štichov se uskutečnil dne 28.5.2016 jako oslava 80 let SDH Štichov s doprovodným programem. Běželo se klasicky na široké 2 B. Zúčastnilo se celkem 7 týmů mužů, 3 týmy žen a 2 týmy veteránů. Náš tým muži B se rozhodl zkusit štěstí po cca 5-ti letech bez předchozí přípravy a již po 1. útoku byla spokojenost s výsledkem „na jistotu“  a časem 21,48. Do druhého kola jsme šli s nadšením, že zkusíme zlepšit čas, ale nepovedlo se, na výsledkové  tabuli nám bylo zapsáno N, po protestu byl čas kolem 22 uznán, ale nebyl zapsán do výsledků, na pořadí to již nic nezměnilo, byli jsme 4.

Soutěž v Horní Kamenici se uskutečnila 23.7.2016, šlo již o XII. ročník O pohár obce Horní Kamenice. Běželo se na úzké 2 B. Opět bez přípravy jsme nastoupili natěšeni na úspěšný pokus. Hned 1. útok se nám povedl s časem lepším než na předchozí soutěži (což přisuzuji při shodném provedení úzkým hadicím) – výsledek 20,82. Druhý útok již nebyl tak povedený i díky vydatné dešťové sprše, čas 27,93 byl spíše jen snahou o bezpečné provedení útoku, kdy se již vše ani nepovedlo dle představ, ale v závislosti na povrchu jsme rádi, že jsme útok dokončili bez zranění.

Na poslední plánovanou 3. soutěž v pořadí jsme již nesestavili komplet tým, ale doufám, že v dalším roce navážeme a minimální 3 soutěže úspěšně absolvujeme.

Abychom se vrátili dokonale zpět do předchozích soutěžních let, na obou soutěžích nám vydatně zapršelo, takže tradice byla opět dodržena.