Hlavní stránka Kontakt Historie Nabízíme Diskuze Ke stažení Tréninkový rozpis Fotky
  Vyhledávání

Vyhledat text

Odkazy
OBEC HORNÍ KAMENICE ZÁPADOČESKÁ LIGA X-FLAME FIRESPORT ČESKÝ HASIČ BĚŽECKÉ TRETRY POŽÁRNÍ SPORT
  Návštěvnost

Administrace
Vstup

První Jablonecký den

Vydáno dne 05. 04. 2014 (814 přečtení), napsal Josef Škarda

První den Jablonecké Haly roku 2014 je úspěšně za námi a my si můžeme odpovědět na otázku, zda byli naši reprezentanti úspěšní či nikoliv. V první řadě bych se zmínil o účasti závodníků na této soutěži: V mužské kategorii bylo přihlášeno 265 můžu do soutěže v běhu na 100m překážek a do soutěže 4x100m překážek bylo přihlášeno celkem 38 štafet. V ženské kategorii bylo přihlášeno do soutěže v běhu na 100m 216 závodnic a ve štafetách 31 družstev..... více otevři

Nyní, když jsem čtenáře seznámil s účastí na této akci bych se věnoval výsledkům našich borců: Nováček v našem týmu ,, Pavel Kouřík´´ si při své premiéře v Jablonecké Hale doběhl pro 21,74s, což bohužel na postup do šedesáti nejlepších nestačilo. Škoda vypadlé proudnice na lávce, příště se určitě zadaří víc. Jindra si dnes bohužel moc nerozuměl s rozdělovačem a po opravném zapojení už jen doklusal do cíle v čase 32,01s. Pavel Pavlíček si po chybě zapsal 18,42s a vytáhl si pro dnešek černého petra závodu, protože v hodnocení skončil na prvním nepostupovém místě do druhého kola. Tomáš Hospr postoupil časem 17,51s do druhého kola, tam se mu ale nedařilo a ke zlepšení času nedošlo 19,76s. Jiří Herian rovněž postoupil časem 17,49s, bohužel se v druhém pokusu zranil při seskoku z kladiny což mělo vliv na doběh do cíle 19,76s. Posledním želízkem v ohni byl Milan Netrval který se do druhého kola nominoval časem 17,16s a pak se dokonce zlepšil na konečných 16,43s, které mu vyneslo celkově 4 místo. Gratulujeme!!!! Celkovým Mistrem tohoto závodu se stal Pavel Krpec časem 16,09s. V závodě štafet měl SDH Horní Kamenice nakonec jen jeden tým, protože jak již bylo řečeno výše, Jiří Herian se zranil a proto se musela běžet jen jedna štafeta. Ta si nevedla vůbec špatně a s časem 59,50s obsadila v konkurenci 38 štafet 6. místo. Na závěr bych chtěl klukům moc poděkovat za perfektní reprezentování sboru. Těm kterým se dnes dařilo gratuluji a těm kterým se nedařilo budu držet palce v zítřejším závodě PROFI, kde si jistě zpraví chuť.