Družstvo Soutěže Rekordy
  Hlavní menu
Hlavní stránka Kontakt Historie Nabízíme Diskuze Ke stažení Tréninkový rozpis Fotky

Vyhledat text

Odkazy
OBEC HORNÍ KAMENICE ZÁPADOČESKÁ LIGA X-FLAME FIRESPORT ČESKÝ HASIČ BĚŽECKÉ TRETRY POŽÁRNÍ SPORT

Administrace
Vstup

4. kolo ZČHL Bolkov 21.6.2014

Vydáno dne 25. 06. 2014 (864 přečtení), napsal Vlastimil Žák

Do Bolkova opět jedem vlastními vozy, protože Avie je stále nefunkční. Dnes je v sestavě jedna změna: místo Míry Hůly, který odjel na dovolenou do teplých krajin zaskakuje Martin z Křenov. Na startovní čáru jdeme jako sedmí, za což vděčíme klukům z Vřeskovic, kteří nám pustili toto startovní číslo. Vraťme se ale na začátek soutěže, na kterou přijíždíme včas ,a na úvodním nástupu stojí opět sedm členů družstva. Vše probíhalo tak jak má až na jeden drobný problém: Vlasta si totiž zabouchl klíče v autě a tak shání na  poslední chvíli, kdo mu půjčí tretry. Ostatní věci naštěstí má na sobě. Vše se nakonec zdárně povede sehnat a jde se na přípravnou základnu.

Pro celý článek klikněte na nadpis článku…..

Doufáme, že nás stroj, který se přes týden opravoval a není odzkoušený v útoku nezradí a dáme solidní výsledek. Tak a jde se na věc: vše připraveno na základně, na startovní čáru jdeme ještě s časovou rezervou. První start je bohužel ulitý. Druhý je ale v pořádku a vše klape jako po másle, útok rozběhnutý parádně. Bohužel se voda dostala jen k trojáku a pak naše mašina chcípá a pro nás to znamená neplatný pokus. Samozřejmě jsme s toho řádně rozladěni a myslíme na nejhorší ,, co se stalo s mašinou´´. Poté se však dozvídáme, co se doopravdy stalo. Strojník Míra Bek si bohužel vybral nováčkovskou daň a před útokem si nepustil benzín.  Budiž to pro nás i pro něj poučení. Znamená to nula bodů a propad z celkového druhého místa na čtvrté. V dalších kolech Zčhl budeme muset pořádně zabrat a vyvarovat se takovýchto zbytečných chyb.

Celkové výsledky mužské kategorie:     1.místo Vřeskovice – 17,82s

2.místo Horní Lukavice – 17,85s